Rodičovský ples 2022

22.4.2022

Na nohy střevíčky - budu jak princezna, do vlasů květinu - nikdo mě nepozná...

Dne 22.4.2022 se po roční přestávce konal rodičovský ples pořádaný Sdružením rodičů a přátel školy. Celým večerem provázela kapela Kumpáni z Uherského Hradiště a žáci deváté a osmé třídy, kteří si pod vedením zkušených tanečních lektorek připravili několik tanečních vystoupení. Ples zahájili polonézou a v průběhu večera předvedli také ukázky klasických a latinskoamerických tanců. Všichni tanečníci přišli slavnostně oblečení a dívky v bílých šatech na tanečním parketu jen zářily. Předtančení bylo vskutku znamenité. Bylo patrné, že se píle žáků na nácvicích vyplatila. Večer zpříjemnila i soutěž o ceny a možnost pořízení fotografií ve fotokoutku. Děkujeme všem, kteří se podíleli na přípravě plesu, tanečním lektorkám, předsedkyním sdružení rodičů a všem, kteří darovali ceny do tomboly.

Mgr. Kamila Šebestová

Po náročném sedmi měsíčním nacvičování konečně nadešel ten osudný den. Byl páteční večer 22. 4. a lidé se začali scházet na Kulturním domě. Žáci deváté a osmé třídy plní nadšení a smíšených pocitů se připravovali na první polonézu. Já zvlášť na proslov, který jsem odříkala podle mě velmi dobře. Po odtančení polonézy nás čekaly ještě standartní a latinskoamerické tance, které byly úžasné. Já jsem si je moc užila. Kapela hrála vcelku fajn, ale nehrála nám písničky na přání, a to mě mrzelo. Myslím, že ples se velmi povedl a všichni jsme si ho užili, překvapilo mě, jak se učitelé zapojili a rozjeli to s námi.

Marie Vávrová

Ples jsem si užil. Myslím, že jsme to odtančili skvěle. Za mě kapela hrála skvěle, akorát často střídala rychle a pomalé písničky. Co se týče tančení, tak jsem si ho užíval a myslím, že ostatní byli na tom podobně. Když se blížila půlnoc tak jsme rozdali tombolové lístky a o půlnoci se tombola rozdala. Co se týče plesu tak není podle mě nic co bych vytkl. Nechyběl ani foto koutek, kde bylo pořád docela dost lidí.

Štěpán Halámek

Byl jsem jeden z tanečníků a moje partnerka byla Sára Zahradníková. Tančilo se mi skvěle, i když jsem měl trému, a dokonce jsem se dokázal i na diváky usmát. Kapela hrála dobře, a dokonce jsem tam i tancoval. Zkoušky mi budou strašně chybět, a proto plánuji jít i příští rok, pokud to bude možné. Opravdu jsem si to strašně užil a byl to úžasný večer.

Adam Durník

Ples se mi moc líbil, jediné, co bych změnil, je kapela a tombola, jinak bych nic nezměnil. Já si myslím, že ples se moc povedl.

Tomáš Vaculík

Dívky se od rána chystaly na večerní ples, některé měly kosmetičku a kadeřnici. Podle mě kapela hrála hezké písničky. Tance se nám povedly a během tance nám do rytmu tleskali lidé. Na plese jsem nejvíc protančila s mojí mamčou a měla jsem i tanec s panem ředitelem, který byl fajn. Celkově jsem si ten ples hrozně moc užila.

Eliška Botková

Ples jsem si užil, myslím si, že jsme tancovali dobře a nedělali tak viditelné chyby. Tombola byla bohatá. My jsme vyhráli rýč.

Tomáš Botek

Fotografie z plesu naleznete ZDE.