Školní družina

V rámci školní družiny žáci pokračují ve své činnosti a řídí se zejména vyhláškou č. 74/2005 Sb. o zájmovém vzdělávání. Školní družina tvoří ve dnech školního vyučování mezistupeň mezi výukou ve škole a výchovou v rodině.
Během pobytu u nás, žáci využívají prostor v přízemním podlaží nově zrekonstruované školní budovy, prostředí školní zahrady, sportovní halu a krásné okolí obce Boršice.
Školní vyučování vyvolává svými nároky u žáků únavu psychickou i fyzickou, a proto je pro žáky důležitý odpočinek a relaxace. Veškerá činnost ve školní družině je podřízena tomuto požadavku a je volena tak, aby zde žák načerpal další síly. Činnost ve školní družině je zároveň podmíněna individuálními schopnostmi žáků, kdy se snažíme co nejvíce rozvíjet jejich osobnost a silné stránky, zajištěním především zájmové činnosti.
V rámci pobytu ve školní družině, se žáci se mohou zapojovat do školních a mimoškolní zájmových kroužků, jako je například florbal, robotika, badatelský kroužek, kroužek deskový her, hra na hudební nástroj, hudební nauka, keramika, 3D tisk a spousta dalších.

Informace pro návštěvníky

V naší škole máme 2 oddělení školní družiny pod vedením vychovatelek Jitky Umlaufové a Petry Bublákové.

Zde najdete všechny potřebné informace

Základní škola Františka Horenského, Boršice

Aliquam eu nunc. Fusce ac felis sit amet ligula pharetra condimentum. Curabitur nisi. Aliquam erat volutpat. Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere cubilia Curae; In ac dui quis mi consectetuer lacinia.